RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: System
bo: མ་ལག

en: 1 Day
bo: ཉིན 1

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: 1 min
bo: སྐར་མ་ 1
