RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: User
el: Χρήστης

en: System
el: Σύστημα

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: Cached
el: Αποθηκευμένο στη λανθάνουσα μνήμη
