RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: 1 Hour
ja: 1時間

en: User
ja: ユーザー

en: System
ja: システム

en: 1 Day
ja: 1日

en: 1 Week
ja: 1週

en: 1 Year
ja: 1年

en: Blocked
ja: ブロック

en: Paging
ja: ページ切り替え

en: 1 Minute
ja: 1分

en: 5 Minutes
ja: 5分

en: Locked
ja: ロック

en: Cached
ja: キャッシュ済み

en: 2 Hours
ja: 2時間

en: Bytes
ja: バイト
