RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: 1 Hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: System
lv: Sistēma

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Stopped
lv: Apstādināts

en: Locked
lv: Slēgts

en: Cached
lv: Kešots
