RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: User
oc: Utilizaire

en: System
oc: Sistèma

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: 1 Year
oc: 1 An

en: Blocked
oc: Blocat

en: Locked
oc: Verrolhat
