RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: User
pl: Użytkownik

en: Reserved
pl: Zarezerwowane

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 1 Year
pl: 1 rok

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Running
pl: Uruchomione

en: Used
pl: Wykorzystane

en: Read
pl: Przeczytane

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Free
pl: Wolne

en: Cached
pl: Zbuforowane

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Bytes
pl: Bajtów

en: 1 min
pl: 1 minuta
