RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: User
fa: کاربر

en: System
fa: سیستم

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Locked
fa: قفل شده

en: Cached
fa: ذخیره شده
