RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: User
ru: Пользователь

en: System
ru: Система

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: 1 Year
ru: 1 год

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: Paging
ru: Страничное разбиение

en: Running
ru: Запущен

en: 1 Minute
ru: 1 минута

en: 5 Minutes
ru: 5 минут

en: Used
ru: Использовано

en: Read
ru: Читать

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Free
ru: Свободно

en: Cached
ru: Кэшировано

en: Receive
ru: Получить

en: Bytes
ru: Байт
