RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Cached
ta: தற்காலிக சேமிப்பில்
