RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: User
vi: Người dùng

en: System
vi: Hệ thống

en: 1 Day
vi: 1 ngày

en: 1 Week
vi: 1 tuần

en: 1 Year
vi: 1 năm

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Paging
vi: Phân trang

en: Running
vi: Đang chạy

en: Used
vi: Dùng

en: Stopped
vi: Bị dừng

en: Read
vi: Đọc

en: Locked
vi: Đã khoá

en: Free
vi: Rảnh

en: Sleeping
vi: Ngủ

en: Not Available
vi: Hiện không có

en: In
vi: To

en: Out
vi: Nhỏ

en: Idle
vi: Nghỉ

en: Bytes
vi: Byte

en: Processes
vi: Tiến trình
