RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: User
be: Карыстальнік

en: System
be: Сістэма

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Running
be: Працуе

en: Locked
be: Зачынены
