RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: User
ca: Usuari

en: System
ca: Sistema

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Cached
ca: En memòria cau
