RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: User
cs: Uživatel

en: System
cs: Systém

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Used
cs: Použito

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Cached
cs: Cachováno
