RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: User
eo: Uzanto

en: System
eo: Sistemo

en: Blocked
eo: Blokita

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Cached
eo: Kaŝmemorigita
