RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: User
et: Kasutaja

en: System
et: Süsteem

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: 1 Minute
et: 1 minut

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: Locked
et: Lukus

en: Cached
et: Puhverdatud
