RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: 1 Hour
fr: 1 heure

en: User
fr: Utilisateur

en: System
fr: Système

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: 1 Year
fr: 1 An

en: Blocked
fr: Bloqué

en: Paging
fr: Pagination

en: Used
fr: Utilisé

en: Read
fr: Lire

en: Locked
fr: Verrouillé

en: Free
fr: Gratuit

en: Cached
fr: Mis en cache

en: Receive
fr: Recevoir

en: Not Available
fr: Non disponible

en: Idle
fr: En attente

en: Bytes
fr: Octets
