RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: User
gl: Usuario/a

en: System
gl: Sistema

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Cached
gl: Cacheado
