RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: User
he: משתמש

en: System
he: מערכת

en: 1 Day
he: יום 1

en: Blocked
he: חסום

en: Used
he: בשימוש

en: Locked
he: נעול

en: Cached
he: שמירה במטמון

en: 1 min
he: דקה 1
