RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: System
hy: Համակարգ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Cached
hy: Քեշավորված
