RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: User
id: Pengguna

en: System
id: Sistem

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: 1 Year
id: 1 Tahun

en: Blocked
id: Diblokir

en: Locked
id: Dikunci

en: Cached
id: Di-cache

en: Receive
id: Menerima
