RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: User
it: Utente

en: System
it: Sistema

en: Blocked
it: Bloccato

en: Stopped
it: Bloccato

en: Locked
it: Bloccato

en: Cached
it: Salvato in cache
