RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Locked
km: ជាប់​សោ
