RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: System
ku: سیسته‌م

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Locked
ku: کلیلدراوە
