RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: User
ro: Utilizator

en: System
ro: Sistem

en: Blocked
ro: Blocat

en: Paging
ro: Paginare

en: Locked
ro: Blocat

en: Cached
ro: Memorat în cache
