RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: User
sv: Användare

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: 1 Year
sv: 1 år

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Locked
sv: Låst

en: Cached
sv: Cachad

en: 1 min
sv: 1 minut

en: 5 min
sv: 5 minuter

en: 15 min
sv: 15 minuter
