RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Cached
am: የተሸጎጠ
