RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: 1 Hour
es: 1 hour

en: User
es: Usuario

en: System
es: Sistema

en: Reserved
es: Reservado

en: 1 Day
es: 1 día

en: 1 Week
es: 1 semana

en: 1 Year
es: 1 año

en: Blocked
es: Bloqueado

en: Paging
es: Paginación

en: Running
es: Ejecutándose

en: Used
es: Usado

en: Read
es: Leido(s)

en: Locked
es: Bloqueado

en: Cached
es: Cacheado

en: Receive
es: Recibir

en: Not Available
es: No disponible
