RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: User
fi: Käyttäjä

en: System
fi: Järjestelmä

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Locked
fi: Lukittu

en: Cached
fi: Välimuistissa
