RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: User
hr: Korisnik

en: System
hr: Sustav

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Locked
hr: Zaključano
