RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: User
hu: Felhasználó

en: System
hu: Rendszer

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: 1 Year
hu: 1 év

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Paging
hu: Lapozás

en: 1 Minute
hu: 1 perc

en: 5 Minutes
hu: 5 perc

en: Used
hu: Használatban

en: Stopped
hu: Leállítva

en: Locked
hu: Zárolt

en: Cached
hu: Gyorsítótárazott

en: Receive
hu: Fogadás

en: Not Available
hu: Nem elérhető

en: Bytes
hu: Bájtok

en: Processes
hu: Folyamatok
