RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: 1 Hour
nl: 1 Uur

en: User
nl: Gebruiker

en: System
nl: Systeem

en: 1 Day
nl: 1 dag

en: 1 Week
nl: 1 week

en: 1 Year
nl: 1 jaar

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Used
nl: Gebruikt

en: Read
nl: Gelezen

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Free
nl: Gratis

en: Cached
nl: In cache opgeslagen

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Idle
nl: Inactief

en: 1 min
nl: 1 minuut
