RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: User
ps: غړی

en: System
ps: سيستم

en: 1 Day
ps: ۱ ورځ

en: Cached
ps: پټيادشوي
