RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: User
sk: Používateľ

en: System
sk: Systém

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Receive
sk: Príjem
