RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: User
tr: Kullanıcı

en: System
tr: Sistem

en: 1 Day
tr: 1 Gün

en: 1 Week
tr: 1 Hafta

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Used
tr: Kullanılmış

en: Locked
tr: Kilitli

en: Cached
tr: Önbelleklendi

en: CPU-@s usage
tr: CPU-@s kullanımı

en: 1 min
tr: @count dak
