RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: User
az: İstifadəçi

en: System
az: Sistem

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Cached
az: Keşlənmişdir
