RRD Graphical Dashboard (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Pages
da: Sider

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: User
da: Bruger

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 1 Week
da: 1 uge

en: 1 Year
da: 1 år

en: Blocked
da: Blokeret

en: Paging
da: Sideinddeling

en: Locked
da: Låst

en: Cached
da: Cachet
