RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: System
eu: Sistema

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Cached
eu: Cache-atuta
