RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: 1 Hour
hi: 1 घंटा

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: System
hi: प्रणाली

en: Blocked
hi: बंद

en: Locked
hi: अवरोधित

en: Cached
hi: कैच्ड
