RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: User
lt: Narys

en: System
lt: Sistema

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Cached
lt: Užkešuota
