RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: 1 Hour
mr: एक तास

en: User
mr: सदस्य

en: Reserved
mr: आरक्षित

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Locked
mr: कुपुपबंद
