RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: System
ne: प्रणाली

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: 1 min
ne: १ मिनेट
