RRD Graphical Dashboard (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: 1 Hour
pt: 1 Hora

en: User
pt: Usuário

en: System
pt: Sistema

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: 1 Year
pt: 1 Ano

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Used
pt: Usado

en: Stopped
pt: Parado

en: Read
pt: Lida

en: Locked
pt: Bloqueado

en: Cached
pt: Armazenado em cache

en: Not Available
pt: Não Disponível
