RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: System
th: ระบบ

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: Read
th: อ่าน

en: Locked
th: ถูกล็อค
