RRD Graphical Dashboard (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: User
uk: Користувач

en: System
uk: Система

en: Reserved
uk: Зарезервовано

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: 1 Year
uk: 1 рік

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Paging
uk: Розбивка сторінок

en: Running
uk: Запущено

en: 1 Minute
uk: 1 хвилина

en: 5 Minutes
uk: 5 хвилин

en: Used
uk: Використано

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Read
uk: Прочитано

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Free
uk: Вільно

en: Cached
uk: У кеші

en: Receive
uk: Отримати

en: 2 Hours
uk: 2 години

en: Sleeping
uk: Засинаю

en: Not Available
uk: Не доступний

en: In
uk: Вхід

en: Out
uk: З

en: Idle
uk: Без дій

en: Bytes
uk: Байти

en: Processes
uk: Процеси

en: Nice
uk: Ніцца

en: 1 min
uk: 1 хв

en: 5 min
uk: 5 хв

en: 15 min
uk: 15 хв
