Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (7.x-2.0-beta7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Size
lt: Dydis

en: Weight
lt: Svoris

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Button
lt: Mygtukas

en: Buttons
lt: Mygtukai
