Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (7.x-2.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Size
ps: كچه

en: Weight
ps: وزن

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Button
ps: تڼۍ

en: Buttons
ps: تڼیګانې
