Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Size
pt: Tamanho

en: Weight
pt: Peso

en: Appearance
pt: Aparência

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Button
pt: Botão

en: Share
pt: Partilhar

en: Buttons
pt: Botões

en: Follow
pt: Seguir
