Rubik (7.x-4.0-beta3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: Save
ar: احفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Add
ar: أضف

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)
