Rubik (7.x-4.0-beta3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Comments
da: Kommentarer

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Add
da: Tilføj

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
da: Rubik-temaet afhænger af !tao basistemaet for at fungere korrekt.

en: Please confirm
da: Bekræft venligst

en: More help topics
da: Flere emner i hjælp

en: Posted by !username
da: Indsendt af !username

en: Clean admin theme.
da: Simpelt administrationstema
