Rubik (7.x-4.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་
